Upis novih članova i termini treninga škole odbojke!

 

U novoj školskoj godini radićemo na četiri lokacije:

 

A) ​OŠ "Jovan Miodragović"

B) OŠ "Ivan Goran Kovačić"

C) OŠ "Jelena Ćetković" 

D) OŠ "Isidora Sekulić"

 

 

 

 

Postani član odbojkaškog kluba Železničar u 3 koraka:

 

1. Izaberite školu, grupu i termine koji Vam najviše odgovaraju, oprobajte se na dva treninga

 

2. Ukoliko ste saglasni sa informatorom (dobijate od trenera) popunite evidencioni list sa osnovnim podacima deteta

 

3. Uplaćujete prvu članarinu, nakon čega ste postali punopravan član našeg kluba.

 

 

Termini treninga u fiskulturnoj sali OŠ "Isidora Sekulić":

 

ponedeljak: 17-18

četvrtak:       18-19

petak:            18-19

 

Prvi trener: Tamara Radivojević 060/0900-086

 

Upis u toku!

 

 

 

Termini treninga u fiskulturnoj sali OŠ "Jelena Ćetković" :

 

ponedeljak: 19:30-20:30

sreda: 20:20-21:20

subota: 10-11

 

Prvi trener: Danilo Kulić 060/0123-403

 

Upis u toku!

 

 

Termini treninga mlađa grupa (1.-3. razreda) u fiskulturnoj sali OŠ "Ivan Goran Kovačić":

 

utorak: 20-21

četvrtak20-21

subota: 9-10

 

Prvi trener: Aleksandar Radović 065/4248-873

 

Upis u toku!

 

Termini treninga starija grupa (4.-6. razreda) u fiskulturnoj sali OŠ "Ivan Goran Kovačić":

 

četvrtak: 21-22

subota: 10-11

nedelja: 12-13

 

Prvi trener: Isidora Terzić 069/1317-097

 

Upis u toku!

 

Termini treninga mlađa grupa u fiskulturnoj sali OŠ "Jovan Miodragović":

 

utorak: 20-21

četvrtak: 20-21

petak: 20-21

 

Prvi trener: Đorđe Dragaš 065/3157-986

 

Upis u toku!

 

Termini treninga starija grupa u fiskulturnoj sali OŠ "Jovan Miodragović":

 

ponedeljak: 20-21

sreda: 20-21

subota: 15-16

 

Prvi trener: Miloš Krsteski 065/2405-821

   

 

Rezultati su pokazatelj kvalitetnog rada u sportu

 

 

  Iako treneri u našem klubu na prvo mesto stavljaju zdravlje, školu pa tek

onda odbojku naš klub se može pohvaliti vrhunskim rezultatima, a naši igrači brojnim

medaljama, individualnim priznanjima i pozivima u reprezentativne selekcije Srbije.

 

Osvojeni trofeji:

 

  • Dvostruko 1. mesto na Olimpijadi mladih u Klagenfurtu, Austrija u kategoriji dečaka do 17 i 19 godina.

  • Dvostruki pionirski vice-šampioni Srbije za 2013. i 2014. godinu.

  • Pionirski šampioni Prvenstva Beograda 2012/13.

  • Pionirski vice-šampioni Prvenstva Beograda 2013/14.

  • Dvostruki pionirski šampioni Novogodišnjeg festivala odbojke, Novi Sad u 2013. i 2014. godini.

  • 3. mesto u kadetskoj konkurenciji Prvenstva Beograda 2013/14.

  • 4. mesto Prvenstvo Srbije u kadetskoj konkurenciji 2013/2014.

  • 3. mesto u kadetskoj konkurenciji Prvenstva Beograda 2015/2016.

  • 3. mesto Novogodišnji festival odbojke, Novi Sad 2016. u konkurenciji pionira.

  • 2. mesto Tradicionalni XX turnir pionirskih ekipa u Obrenovcu 2017. 

  • 2. mesto Prvenstvo Beograda za juniore 2017/2018.

Individualne nagrade:

 

  • Ognjen Nikolić, najbolji dizač pionirskog Prvenstva Srbije 2013.

  • Aleksandar Perišić, najbolji srednji bloker pionirskog Prvenstva Srbije 2013.

  • Marko Avramović, najbolji primač servisa pionirskog prvenstva Srbije 2014.

  • Vojislav Petrović, najbolji server pionirskog prvenstva Srbije 2014.

  • Marko Avramović, MVP Novogodišnjeg festivala odbojke Novi Sad 2013.

  • Igor Ćulafić MVP Novogodišnjeg festivala odbojke Novi Sad 2014.

  •  

  • Jovan Vukmirović, najbolji smečer "Trofej Zagreba 2016."

  • Jovan Vukmirović, najbolji smečer "Trofej Beograda 2017."

  • Damir Stojčić nagrada za najboljeg pionirskog trenera Novogodišnjeg festivalaodbojke2013. i 2014.

  • Damir Stojčić nagrada za najuspešnijeg pionirskog trenera odbojkaškog saveza Beograda za 2012/13.

 

      

 

Više informacija možete dobiti na tel. 065/3210-540, na www.zeleznicar.com ili nam se možete obratiti putem maila na okzeleznicarbg@gmail.com.